x Instagram

Flormar - Quartet Eye Shadow - 401

Daha önce de yazmıştım iki far paletini çok beğeniyorum ama öğrenci halimle ne yazık ki yakın zamanda alabileceğimi sanmıyorum :)) Bu yüzden benzer renkleri arayışa girmiş ve bunu almıştım bir süre önce ve gerçekten hoşuma gitti,sık sık kullanıyorum.Hakkında yazarsam sizlerin de bir fikri olur diye düşündüm.

Gördüğünüz gibi içinde pırıltılar var. :)
daha yakından inceleyelim
Son olarak paketine bakalım
İçinde minik bir aynası ve hiç bir işe yaramayan ilginç şekilli bir fırçası var :DKalıcılığından çok memnunum.Sabah 6.30 gibi yapıyorum makyajımı ve okula gidiyorum.Akşam 6-7 gibi döndüğümde hala bozulmadan duruyor.Fiyatı da bu kalite için çok uygun,ben bu kadar memnun kalacağımı düşünmeden almıştım.
Hoşuma gitmeyen sadece tek bir şey var o da kremsi renkte olan(altta solda) farı. Flormarın başka farlarını da kullanıyorum bu kremsi renkleri yapmayı beceremiyorlar bence o.O yapısı bile diğerlerinden daha farklı,yağlı falan çok ilginç,ve gözde duruşunu da hiç beğenmiyorum,ama neredeyse tüm paletlerine koyuyorlar bu rengi! -_-
Bence kaldırsınlar :p tabi hepsi benim şahsi fikirlerim :d Zaten dediğim gibi çok uygun fiyatı,bu tarz renkleri seviyorsanız ,sonraki alışverişinizde çantanıza atın derim :)

Bu arada sonraki yazılarımda neler görmek istersiniz? Bu konuda ki fikirlerinizi de yorumlara eklerseniz çok sevinirim :)
10 comments:

Benden Bişeyler

bunu kadınlar gününde gidip deneyecem canım eğer aradığım şeyse almayı düşünüyorum belki o gün indirim olur:D massmat bi far paleti arıyorum ayrıca blogunu çok beğeniyorum <3<3

Uftade

teşekkürler canım,yorumunla çok mutlu ettin beni :D
bu gayet parıltılı ama krem farlarına bir göz at istersen flormarın ,ayrıca maybelline'in farlarını da çok seviyorum,onlara da muhakkak göz at mat farlar için. :D

Anonymous

merhaba twitterdan yada mail olarak bana ulaşabilir misin :)

Uftade

mail attım şimdi :)

Junkhead

Flormar'ın farları baya kalitelidir fiyatına göre canım :) Ben de uzun senelerdir severek kullanırım. Tekli farlarından da birkaç renk almanı öneririm, harika renk verişleri ve uzun süre bozulmadan duruyor onlarda ;)

Uftade

o zaman teklilere de bir bakayım en iyisi :D
teşekkürler canım ^^

ESRA

çok natürel tonlar ;)
http://editorist1783.blogspot.com/2012/03/emilio-pucci-2012-yaz-koleksiyonu.html

darkolivee

renkler ne kadar güzelmiş
bende de 4lü parıltılı toprak tonlarının farları var, arada severek kullanırım..

mike i make

Love your blog:)
Following you:)
It would be so nice, if you follow me back:)

BÜTÜ

çok güzeller :)

Yorumlar