x Instagram

Ruj çilem bitmeyecek mi ?

Takip edenler bilir bir türlü bulamadığım , çılgınlar gibi bari benzerini bulsam diye aradığım bir ruj vardı zaten .
Dün başka çok sevdiğim bir rujumu bitirdim.
Avon Smooth velvet lip colour-plumful(avonun sevdiğim tek ruju, HA-Rİ-KA) kokusu da resmen çilekli çikolatalı kurabiye :)
neyse efenim,aaa bitmiş yenisini almak lazım diye kataloglara,çeşitli alışveriş sitelerine baktım ve bulamadım ,ne güzel değil mi :)


Şu an resmen rujsuz kaldım :D severek kullandığım tek bir rujum bile yok.Bu ruju göreniniz bileniniz var mı? Belki aranızda avon satışı yapanlar vardır vs.. Çok çaresizim dostlar çook :((
Bu arada resimde parlasa da dudaklara bayıldığım bir matlık veriyor.7 comments:

Sandra

lovely colours x

Duygu Senyurek

Cok tatlisin cnm ins bulursun:)
Guzel yorumlarin icin tesekkur ederim cnm
Sevgier

Reyhan

Merhaba,konuyla ilgisi yok ama Kozmetik Dosyası bloğuna She allık buldum bir mağazada diye yazmışsınız.She ürünlerini o kadar çok merak ediyorum ki anlatamam :) Ben de İzmir'de oturuyorum,nereden aldığınızı öğrenebilir miyim? Cevabınızı dört gözle bekliyorum,hoşçakalın... ryhnakblt@hotmail.com

Uftade

Merhabalar :)
Bornova metrodan küçük parka çıkan yokuşta,sol tarafta mini minnacık bir kozmetik dükkanı var,istemediğiniz kadar she ürünü bulabilirsiniz :)
Herkese söylemeyin,aramızda kalsın :p
tekrar beklerim :))

Reyhan

Çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum :D Tabii ki aramızda ;)

Reyhan

Bilin bakalım kimin She allığı var:)) Bügün o kozmetik dükkanına gittim (süper tarifiniz sayesinde elimle koymuş gibi buldum, gerçekten de küçücükmüş) ve son pink (çok güzel bir gül kurusu rengi) isimli allığı aldım. She ürünlerini niye zamanında keşfetmedim diye kızıyorum şimdi kendime:( Tekrar teşekkür ederim :)

Uftade

çok sevindim bulduğunuza :D
geç cevap yazıyorum,uzun bir süre istanbuldaydım,ilgilenemedim :(
rica ederim,çok mutlu oldum yardım edebildiğime ^^

Yorumlar