x Instagram

Hero

Başlık son zamanlar durmaksızın dinlediğim şarkının başlığı . Bir dinleyin derim :)Uzun zamandır yoktum..İki hafta kadar İstanbuldaydım vs vs,bir çok şey oluyor şu sıralar özel hayatımda :) Tam döndüm derken şimdi de finallerim başlayacak,oysa çok özledim blogumla ilgilenmeyi :( 
Neyse geçen günlerde bir alışveriş yaptım gene,paylaşayım dedim ..
Takip edenler bilir şu Esse mendillerinden ne kadar memnun olduğumu.Bir başka paketi bitirmiştim,yenisini alacaktım ki,hem mağaza uzak geldi hem de flormarın şu tatlı renkli mendillerini gördüm(evet paketlemeler ambalajlara kolayca kananlardanım bende ) ,bir denemeye karar verdim.Dün ilk kez kullandım,hoş ama kesinlikle esseye döneceğim :D Bir kere mendilleri çok daha büyük essenin. Neyse bakalım :)
 Sonunda inanılmaz rengi olan bir ruj buldum arkadaşlar,o kadar mutluyum ki!!! İsteyen olursa sonra swatchlarım dudakta duruşunu da :) Hemde fiyatı 5 tl gibi komik yani. Golden Rose 119 numara. 
Yazın olmazsa olmaz rengi ojesinden aldım bir tane,numarası 276. Bu oje hakkında şunu söyleyeceğim,çok kaliteli,ben tek sefer sürdüğümde böyle güzel bir rengi elde edeceğimi düşünmemiştim,sürpriz oldu. Artık vazgeçmem kendisinden.
Gelelim Rapsodi allığa :D hiç allık süren biri değilimdir ben ,hele son zamanlarda yüz makyajımı da yok denecek kadar azalttıım,ki bu konudan bir sonraki yazımda bahsetmek istiyorum. Neyse efenim,bir anda esti bana ,rengi de çok hoşuma gitti alıverdim. Sürüp sürmeyeceğim belli olmadığından bir allığa çok para da harcamak istemedim açıkçası,kullanıyorum bir süredir,bu şekilde devam edersem daha kalıcı bir allık edinebilirim. :) 


Biraz da olsa fikir olsun diye elime swatchladım,istek olursa daha düzgün dudakta vs de görmeniz için foto ekleyip, ayrıntılı yazılar yazabilirim :)

Sonrasında bir de topshoptan uzun zamandır istediğim bu elbisemsi (evet boyum kısa bana elbise oluyor kendisi ) bluz ile tüylü küpeleri aldım.Büyük bir tüylü takı hastalığım var benim :)

 Arkasındaki o açıklığa bayılıyorum !!! gerçi kameram son anda bozmuş ama :/

Böylece son buluyor yazım,çok özlemişim gerçekten :D yeni yazılarla devam edeceğim,yorum bırakmayı unutmayın lütfen ,herkese sevgiler!!!!7 comments:

Nerwen

güle güle kullan canım aldıklarını :) arayı da açma böyle :)

Uftade

teşekkürler canım ! :)
açmayacağım artık,çok özlemişim,yazmayı,sevdiğim bloglara göz atmayı...:)

KeLeBeK

Topshop alışverişine bayıldım. =)

gizemizmirli.blogspot.com

Uftade

teşekkürler Kelebek :)
bugün birde zara ve primark alışverişi yaptım,yakında blogta takipte kalın :D biri beni durdursuuun :D

monika

Merhaba, bayıldım aldıklarına!! izmir'de topshop yok diye biliyodum ben :S Nerede ki kendisi?

herteldenguzellikler.blogspot.com

Uftade

monika : izmirde topshop yok ama sitesinden getirtiyorum bende ,ya da sevgili ya da arkadaşlardan rica ediyorum :)

monika

hmm o zaman ben de bakayım bi sitesine :) çok teşekkürler :)

Yorumlar