x Instagram

Essence alışverişim ve yorumları

Merhabalar
eğer önceki yazılarımı takip ettiyseniz bu alışverişi yapalı aslında uzun bir zaman oldu,ama her gün kullanarak kesin bir fikrim olduktan sonra yazıyı yorumlarla yazmak istemiştim. Gerçi ne oldu yine bir essence alışverişi yaptım bu arada :p onları da ilerleyen yazılarımda göstereceğim :)


Şu ana kadar hep likit fondöten kullandım,ve bir türlü sonuçtan memnun kalamadım..Elle ,fırçayla her şekilde denedim,sinir etti beni ! Hatta şu çok meşhur Loreal True Match Fondöten bile istediğim sonucu vermedi,yüzüm dışarı attı ,nefret ettiğim bir görüntü verdi.. BB krem kullanmya başladım,ee şimdi de yaz geldi 23 numarası olduğu halde beyaz oluyor yüzüm ,çünkü bu zaten bb kremlerin bir özelliği,en azından missha olanların.Ne yapsam etsem düşünürken hazır Essence gelmiş ondan fondöten alayım diye düşünmüştüm.Bir yabancı bloglar araştırmasına giriştim..En meşhuru da buymuş,attım sepete.
Kremsi bir yapısı var (ki bu benim ilk kremsi fondötenim ) ve diyebilirim ki ölene dek kullanırım ben bunu.
Nasıl güzel birşey !! elimle pıt pıt alıp yüzüme konduruyorum sonra süngerimle uyguluyorum ta daa istediğim o harika görüntü ! Yalnız ben kuru cilde sahip arkadaşların bunu uygulamadan güçlü bir nemlendirici kullanmalarını öneririm ^^ benim sadece ağız çevrem kuru,ben öyle yaptıktan sonra çok memnun kaldım.
 Gelelim meşhur 3lü kapatıcıya.. Ben bunu uygulamayı beceremiyor muyum anlamadım,Yeşil ve pembe kısım uyguladığım zaman yeşil ve pembe oluyor yüzümde :D ama izler için olan kısmından çok memnunum :) Bu yüzden siz nasıl uyguladığınızı yazarsanız çok sevinirim ^^
Gelelim sonuncu ürüne :D 
Ben gloss insanı değilim ki !! Sanırım son zamanlarda aldığım flormar gloss beni inanılmaz memnun ettiğinden gittim gaza gelip böyle hal ve hareketlerde bulundum..
Sürünce çilekli yoğurt yemişim,hep dudaklarımda kalmış görüntüsü oluyor,çöpe mi atsam ne yapsam bilemedim :( oysa kokusu harika.. :(
yorumlarınızı bekliyorum :D 
yakında bir sürü yeni ürün tanıtımı ve yaz makyaj çantamda ne var yazıları gelecek haberiniz olsun :p
sevgiler !!1 comments:

guzelliknehri

Güle güle kullan, çekilişimize bekleriz :)

http://guzelliknehri.blogspot.com/2012/07/cekilisssss.html

Yorumlar