x Instagram

minik bir alışveriş / cosmetic haul

Muhtemelen sizlerde Gratisteki büyük indirimi duymuşsunuzdur,hayırsa hemen bir koşup göz atın derim,çünkü normalde alıştığımızdan büyük indirimler ve çok sayıda üründe aynı anda :)
Bende bir göz atayım diye gittim,ihtiyacım olan bir kaç şey attım sepetime :) Sonrasında da watsonsa uğradım.Uzun zamandır alıp almamakta kararsız kaldığım gece kremini aldım :D Nihayetinde de annemle birer kahve içip,biraz anakız zamanı geçirdik,özlemişim.. :)
bu arada gitmişken the balm ürünlerine de baktım,bir kaç tane alırım diye düşünüyordum ama beğenemedin a dostlar desem? Yani hiç biri beni cezbetmedi,e zaten ihtiyaçta olmayınca birde cezbetmeyince elim boş dündüm o standtan.
Hi everyone ! There was big sale in Gratis,so i decided go and check it with my mom.Also checked Watsons too.And finally got a night cream which i was thinking getting it for a while..After that we grabbed some coffee and had a little daughter,mom time together :).

Bu ikisi bittikçe tekrar tekrar aldığım ürünler.Özellikle temizleyici bantları çok ama çok başarılı buluyorum.Yani bende inanılmaz güzel etkisini gösteriyor,severek kullanıyorum. Yanılmıyorsamda %50 indirimdeydi kaçırmadım aldım tabi, şu an aslında bir tane daha mı alsaydım diye de düşünmekteyim :D
These two products are which i keep buying over and over.Cleansing wipes are works great for me.And Nivea one is so great,i kinda regret not getting one more lol Cause it was %50 cheaper at the moment. :D

I wasnt happy with my eyeliners i own right now,actually i wanted to get a cream one,cause i love applying it with my brush,and love my eyeliner brush so much,But sadly i couldnt find a good cream eyeliner in that two big shops!! Anyways.. I really like maybelline products and decided to give this liquid eyeliner a try .
Sahip olduğum eyelinerlarla hiç mutlu değildim,sanırım bir eyeliner delisi olarak yakında bununla ilgili bir yazı yazabilirim :) Neyse aslında amacım şöyle güzel bir krem eyeliner almaktı ama koca iki mağazada bir tane iyi bulamadım.Özellikle maybelline'in krem eyelinerını çok ama çok istiyordum.En sonunda likit eyelinerına bir şans vermeye karar verdim.

I really cant wait to try this night cream,it smell great and has really interesting ingredients in it.I will write more details and review about every product after i use them for sometime..
And this gliss hair mask..Ahhh i am IN LOVE with it! My all time fav. hair product..It works great,and makes my hair so beautiful ! U can easily understand if i use it that day or not.Perfect !
Gece kremini kullanmak için çok sabırsızlanıyorum,kokusunu,kabını çok sevdim ve içeriği de çok ilginç geldi.Umarım memnun kalacağım.Zaten her ürünü bir süre kullandıktan sonra haklarında yazacağım :)
Gliss saç bakım maskesi !! Resmen aşığım ben buna arkadaş!! En sevdiğim saç ürünüm bu.İnanılmaz işe yarıyor ve saçlarım harika görünüyor..Kesinlikle öneririm..

3 essence nail polishes:black is back,time for romance and choose me :) 
and a green pastel one .
3 tane essence ojesi :black is back,time for romance ve choose me :)
son olarakta yeşil renk bir pastel oje ..
thats all for today.I will do reviews and swatches later ^^
Oh and i am thinking to open a youtube channel,what do u girls think about it?
Bugünlük bu kadar,swatchları ve yorumları falan sonraki yazılarımda,ürünleri biraz kullandıktan sonra yazacağım.Bu arada bir youtube kanalı açmayı düşünüyorum,ne dersiniz?
sevgiler 
xxx3 comments:

Fashion R&D

Great stuff! Thanks for your nice comment on my blog---wanna follow each other?

kozmetikperisi

Güle güle kullan:)gliss ürünlerini bende severek kullanıyorum:)

sevda s.

Güle güle kullan aldıklarını, ojeler çok güzel :)

Yorumlar