x Instagram

Kendin Yap: Telefon Kılıfı / DIY: Phone Case


Hi everyone ! Today i have another DIY project for you :) I am getting so many requests for DIY projects so hopefully this post makes people who requested it..And i have more upcoming diy projects.
I never been fan of iphones..But always loved its beautiful,creative cases ! if ı get one someday i swear its only for using cases haha .So this is the pic. gave me insprations.

Herkese merhaba ! Yine bir kendin yap projemle karşınızdayım.Bu tarz projeler yapmam için çok fazla istek alıyorum ,umarım bu yazı isteyenleri mutlu eder ^^Ayrıca yakın zaman için birkaç tane daha projem var,şu an istediğim malzemeleri toplama aşamasındayım. 
Hiç bir zaman iphone'ların hayranı olmadım ama o kılıfları yok mu ! İleride alırsam itiraf ediyorum sadece birbirinden harika kılıfları kullanabilmek için alacağım :D Neyse efenim bu yukarıda gördüğünüz resimden ilham aldım ve kendi kılıfımı yapmaya giriştim.

First i thought painting ! Then realized its wrong case for it (definetly thiking another project with  that kind of case) so changed my materials and started making it :)
Önce boyamayı düşündüm sonra farkettim ki o iş için bende olan kılıf hiç de uygun değil (ama kesinlikle o tarz bir kılıf alıp yapacağım ! ) Bu yüzden malzemelerimi değiştirip işe giriştim.
and result
ve sonuç

 please don't forget to leave comments :) have a nice day !
Umarım beğenmişsindir. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın .Hepinize güzel bir gün diliyorum :)
xxx


1 comments:

edazr

çok güzel olmuş çok beğendim :)

Yorumlar