x Instagram

Haftalık İnceleme no:1 / Weekly Reviews no:1Hi lovelies ^^ Hope you are all well. I will talk about 3 amazing products today. 
Let's start with Flormar ultra copper eye liner:
Merhaba güzeller ! Umarım hepiniz iyisinizdir.Bugün 3 ürün hakkında konuşacağım.
Flormar ultra copper eyeliner ile başlayalım : 

Can you see how pigmented it is? ! and what a gorgeous color! I am in love with this. I use it as eyeliner and sometimes as an eyeshadow with a help of brush . It stays all day long :) Flormar made me really surprised with this product.I need to buy more color of this.One thing tho.,everytime i go to  flormar shop i cant find it! 
Ne kadar pigmentli olduğunu görüyorsunuz değil mi? ve ne kadar güzel bir renk olduğunu da ! Resmen aşığım bu kaleme :D Kimi zaman eyeliner olarak kimi zamanda bir fırça yardımıyla dağıtıp far olarak kullanıyorum.Kalıcılığı gayet güzel.Flormar beni bu ürünüyle gerçekten şaşırttı.100 puan flormar sana ! :D
Tek sorun ne zaman başka rengini alayım vs diye flormar satan yerlere gitsem bulamıyorum :/ 

Second and third products are both from Golden Rose.
Blush called terracotta-stardust 103.I love this clean ,see-through package and love what its called too (stardust ) lol
I dont usually love that shinny look at all.But this leaves such a lightly glowing perfect look on cheeks.I dont think my pic. shows it perfectly..I highly recommend it.This blush is what made me start using blushes and like them.
Diğer ürünlerin ikisi de Golden Rose'dan.Bu ürün benim allık kullanmaya ve sevmeye başlama nedenim.Herkese de öneriyorum.İç gösteren-sade kabı ve ismi (stardust) çok hoşuma gidiyor.Normalde parıldayan canlı görünümden pek hoşlanmasam da bu ürün o kadar ayarında ve mükemmel  bir ışıltı ve canlılık bırakıyor yanaklarınızda...Resimde ne yazık ki pek güzel yakalayamadım :(


And last thing liquid mineral foundation.
I first saw this in the shop when i went to get my catherine arley powder.I tried it on my wrist and love it! But still wanted to wait longer to get it.And it stayed well for hours then i washed it.But next day i went back to shop and bought it :)
It has a pump and one pump gives you enough product for all your face. It has more coverage then bb creams out there like missha bb cream etc. Its not feels heavy on your skin,just like bb creams .It has Vitamins in it and SPF 15,doesnt have fragrance,talc,paraben in it.
What i dont like about is even it says it doesnt have any fragrance i still get some smell .lol wish it was fragranced cause that smell kinda annoys me :D But you dont feel that smell after applied and its probably cause i am so sensitive to scents.So  maybe you wont feel that smell at all .
Ve son ürün ise likit mineral fondöten.
Bunu ilk olarak yeniden catherine arley pudra almak için gittiğimde görüp denedim.O an gerçekten çok sevmeme rağmen hemen almadım.Biraz kalıcılığını ve daha normal bir ışıkta ki görüntüsünü görmek istedim.Ben akşam yıkayana kadar oldukça güzel kaldı ,renk koyuydu o yüzden ertesi gün tekrar mağazaya gittiğimde daha uygun bir rengini aldım ,o da 5 numarası :) Yalnız renkleri ben biraz ilginç buldum.6 numara 7 ye göre daha koyu ve sarımsıydı(sarı alt tonlu). 7 numara ise daha soğuk mavi alt tonlu o.o Gerçekten ilginç yani,iyice renkleri deneyip,gün ışığında gördükten sonra alın ;)
Pompalı olması hoşuma gitti ve tek bir pompada ben yüzüm için gereken tam miktarda ürün alabiliyorum.Yani ne az ne çok ^^ İçinde vitaminler var,parfüm,talc ve parabenler yok.Ayrıca 15 faktöre kadar koruyuculu.
Yüzünüzdeki hissi tıpkı bb kremler gibi,oldulça hafif.Kapatılıcılığı ise bb kremden daha fazla.Burada karşılaştırdığım bb krem Missha olan .
Hoşuma gitmeyen tek bir şey var o da kokusu.Ben hafiften de olsa bir koku alıyorum :D ve hiç ama hiç hoşuma gitmiyor o koku,keşke parfümlü olsaymış diyorum .Ama siz büyük ihtimal o kokuyu duymayabilirsiniz,biraz fazla hassas burnum benim /: Duysanız bile kokuyu yüzünüze uyguladıktan sonra almaya devam etmiyorsunuz. :)


wow its been a long post.Hope you enjoyed reading tho. :) Wish you all a great day! 
Oldukça uzun bir yazı oldu umarım sıkılmamışsınızdır :) Bu arada Avon hariç diğer ojeler hala satışta,fiyatları da değişti ,bir göz atın derim ;) ( buraya tıktık  )
Hepinize güzel bir gün diliyorum
sevgiler
xxx
3 comments:

KOVA KADINIYIM BEN

bak sımdı alınacak b ir sey daha kalemın rengı guzelmsı gercekten yılbası ıcın makyaja cok uyugun tek renk numarası falan yoksa en kısa zamanda bı kıoksa atmalı kendımı :D

Makyajlı Betty

Aldıklarının arasından en merak ettiğim ürünler bunlardı, teşekkürler :) Hepsini de güle güle kullan :) Kalem çok güzelmiş, hemen alacağım, diğer ikisini de denemek lazım, ben de koku konusunda çok hassasım, hatta evde K-9 diye çağırılıyorum :D

Nilgün METE

Benimde bir tane golden rose marka allığım var, güzeller ya seviyorum ben de

Yorumlar