x Instagram

8 Mart İndirim ve Aldıklarım / Mini Haul
Merhabalar ^^
8 mart indirimleri bu sene pekte heyecan verici olmadı. Özellikle Watsons'ın bir  hafta öncesinde sürekli 'inanılmaz indirimler için takipte kalın ' temalı paylaşımları sonucu her zamanki normal indirimleri yapması koca bir hayal kırıklığı oldu.. 

 
Tabi ki indirim yapmak zorunda değiller, beni kızdıran bu şekilde beklentiye sokan açıklamaları.. 
Alışveriş listemin yarısından fazlası watsons'tan almayı planladıklarımdı (çoğunluk rimmel london marka ) hal böyle olunca bende sadece 1 ürün almayı tercih ettim, ikincisi %50 indirim olan marka rimmel london'dan match perfection concealer. Arkadaşımda aynısından aldı ve ikimizde %25 indirimle almış olduk.Normal fiyatı 14.99 tl :) 
Alışveriş için İzmir Gaziemir Optimum'u tercih ettim, sabah 10'da açılıyordu .Ben ve arkadaşım saat 10.10 da ordaydık ve ilk Gratis'e girdik   :D The Balm standının önünde yaklaşık 7-8 bayan vardı bile :D izin isteyip standa yanaştık ve istediklerimizi aldık bizde :D Arkadaşım nude paleti ve shady lady vol.2 'yi aldı bende çok beğendiğim bu Balm Jovi paletini kaptım. Biz bunları aldıktan sonra paletlerden daha bir hayli duruyordu :) 
Öğle vakti biz optimumdan ayrılırken de tekrar göz attım hala allıklardan vardı :)
Bon Jovi paletini almamın bir sebebide içinde Frat Boy allığınında bulunmasıydı ,eğer paleti bulamasaydım allığı almayı düşünüyordum :) Orjinal fiyatı sanırım 50 tlydi çünkü kasada 25 tl gibi birşey ödedim.
Gratisi eleştireceğim tek yönü şöyle : Personellerin ne indirimde ,ne ne kadar indirimde belli saate kadar bilmemeleri,karıştırmaları,kasanın indirimi görmemesi vs.. 
Yani biraz sizin bilmeniz gerekiyor,kesinlikle fişinizi kontrol edin,yanlışlıklar olmasın :)
Gratisten sonra watsons'a uğradık ve bomboştu mağaza :D Gerçi biz çıktıktan sonra eminim uğrayanlar olmuştur. 
En sonunda da Migros'a girdik.Migros gerçekten beni gülümsetti.Sebebi de şu: Mağazaya girer girmez önünüze bir dolu bakım ürünleri yığdıkları standları görüyorsunuz,hepsi %50 indirimde onlar bitiyor sonrasında çikolata standları sizi karşılıyor :D 
Kendimizi tuttuk biz ve daha içlere girdik, deodorantların hepsinin 3.5 tl gibi komik fiyatlara düştüğünü görünce hemen favorim olan Fa -blue romance'ı kaptım, şu an bir tane daha alsaydım keşke diyorum :) 
Bence en uygun bakım ürünleri  indirimi Migrostaydı.. Garnier bb krem mesela 10 tlydi. 
Çok yazdım :D Lütfen yorum bırakın, siz neler aldınız? yazdıysanız linklerini bırakın ki bende sizin gününüzü aldıklarınızı okuyayım  :)
sevgiler 
xxx
2 comments:

kontes

watsons indirimi ile ilgilenmedim ama gratis'ten uzun süredir istediklerimin %95'ini kaptım :) güle güle kullanın

aldıklarım: http://www.kontesce.com/2013/03/alsveris-postas-gratis-indirimi.html

Uftade

hemen yazını okumaya geliyorum canım ^^
teşekkürler

Yorumlar