x Instagram

İndirimden Alınanlar / Another Haul


Herkese merhaba !! 
Umarım sizlerde şu an hala devam etmekte olan Anneler günü indirimden güzel şeyler kapmışsınızdır :) Ben iki seferde yaptım bu alışverişi, sebebi de ilk gittiğimde essense, benri  ve daha birçoğunda  indirim olduğunu bilmememdi :D Sadece the balm, maybelline ve l'orealde indirim var diye kalmış aklımda, tabi bugün ikinci kez gittiğimde essence' ten neredeyse istediğim hiç bir şey kalmamıştı :(  (2in1 volume maskarası mesela, kullandığım yeni bitmişti, çok seviyorum kendisini )
Hi lovelies!
Since mother's day is close; my fav. beauty shop made a %50 off price on lots of different brands, and of course i made some shopping again lol Sadly i couldn't find lots of essence products which i want ,maybe next time.. :) (like 2in1 volume mascara /i love that stuff )


Sonunda Benri pamuklarımı kaptım :D(tanesi 1 tl )  Ayrıca dipte bu asetonu görünce almadan edemedim, miktarı çok iyi ve denemek istediğim bir üründü, yanılmıyorsam 3.5 tl'ye geldi o da .

I finally got Benri cotton pads and pleats.They were incredibly cheap.Also got this nail polish remover too.I was really curious about it since it has a pump :)


O kadar palet varken gittim ikinci kez balm jovi paletini aldım, çünkü çok kullanışlı ve içinde ihtiyacınız olan herşeyi barındıran bir palet.
Sonrasında powder to the people isimli fırçayı aldım. Bu fırçayı Nur'dan (nerwen44 blogunun sahibesi tıktık) duydum. Pudra fırçası arayışındaydım zaten , o memnun olduğunu hatta bir tane daha alacağını söyleyince bende bu indirimde alıp denemek istedim, şimdiden sevdim bile :D Teşekkürler Nur!! Hatta indirim zamanı bir tane daha alıp onu da bronzer ya da allık için kullanmayı istiyorum. 
Aydınlatıcı (şu meşhur Mary Lou'dan ) almadığıma gene pişman oldum bu arada, hep elime alıp bırakıyorum sonra pişman oluyorum,off off..
I repurchased balm jovi palette, cause thats my  fav. palette from the balm, it has everything one can need. :)
Then got myself this powder/bronzer/blush brush .I will use it for applying my powder and next time i wanna get same brush again to use for blush or bronzer :)


Ojelerde bu renge bayılıyorum, yaza en çok yakışan renk diye düşünüyorum :) golden rose 211 numara ve essence 109-off to miami! .Essece olanı daha çok beğendim, daha canlı bir renk.
Ne zamandır essence allıklardan denemek istiyordum, diğer almak istediklerimi bulamayınca fırsat bu fırsattır diyip 20 numara babydoll'u attım sepete.
Maybelline -one by one volume express maskara..Yıldızım maybelline maskaralarla şu ana kadar barışmamıştı.(colossal, falsies ve rocket ) Gene riske girip aldım bir tanesini, umarım severim.. Testerinden fırçasına baktım beğendim ama denemedim, sevmiyorum maskara denemeyi , elimizde falan deneyemiyoruz çünkü, direkt kaç kişinin sürdüğü şeyi sürmemiz gerekiyor. En nefret ettiğim şey topaklanmadır !Umarım yapmaz bunu.. Kimileri seviyor anladığım kadarıyla çünkü bloglarda görüyorum, resim koyuyorlar, resmen topak topak olmuş ve çok beğendiklerini söylüyorlar :D Bende sanırım gariplik. 

I love these color nail polishes for the summer. Golden rose 211 and essence 109/off to miami!
Since i couldn't find products i wanted to buy from essence i decided to get this blush. I never used essence blushes before so was curious about it. :) Its called : 20/babbydoll.
Lastly i  bought myself one by one volume express mascara from Maybelline. I've used three different types of mascaras by Maybelline before and i didn't like them at all! (colossal, falsies and rocket ). I really hope this one works for me..
I wrote too much again !! lol Please don't forget write comments. Wish you all a great weekend!
Çok konuştum gene !! Siz neler aldınız yazın lütfen hatta bloglarınızda paylaştıysanız link bırakın ki bende okuyayım :) 

sevgiler
x



7 comments:

Anonymous

Güle güle kullan aldıklarını. O maskaradan ben çok memnunum. Topaklanma yapmıyor. Tavsiye ederim ^^

Anonymous

makyajvehersey.blogspot.com daha yazmadım ama bugün yazacağım zaten sadece yes rocher den ve the body shop'tan birşeyler aldım.

Louise Lam

Great haul, I love Essence nail polishes!

Louise
dreamdustx

Anonymous

Yazdım canım: http://makyajvehersey.blogspot.com/2013/05/izmir-alsverisi-bir-nevi-anneler-gunu.html

tuğçe ertürk

bir makyaj blogu yazarı işte : çok teşekkürler canım,ay yaşasın doğru maskarayı aldım o zaman :D
hemen gelip okuyorum seninkileri :))

Louise : thanx dear :) essence nail polishes are really great !

Nerwen

alışveriş (gene) :D:D:D:D:D

tuğçe ertürk

haha evet hatta gene gene gene , bugün optimuma gitmişken essence maskaramdan son bir tane kalmış standta hemen atladım aldım ,şirinyerde bulamamıştım :D ben batmadan bitirsinler artık indirimleri ya :D

Yorumlar