x Instagram

loreal volume million lashes noir excess maskara / loreal volume million lashes noir excess mascara review


Merhaba! İlk kez bir maskara hakkında bu kadar detaylı yazıyorum. Yaptığım makyajları resimlemeyi hem zor buluyorum hemde biraz çekiniyorum açıkçası.
Hello! Today i will review L'oreal volume million lashes noir excess mascara ( the longest name ever!) today.


Plastik bir fırçaya sahip, ben plastik fırçalı maskaraları daha çok seviyorum. Kırmızı ambalajıda hoşuma gitti. L'oreal maskaralarını hep sevmişimdir, bu da beni üzmedi ve neredeyse hergün kullandığım maskara oldu. Öncesi ve sonrasını fotoğraflamaya çalıştım, benim kirpiklerim inatla kıvrılmadığından ve fotoğraf çekmeden önce kirpik kıvırıcı kullanmayı akıl edemediğimden fark istediğim netlikte anlaşılmamış malesef.

It has a plastic brush and really pretty red packaging. I like using mascaras with plastic brushes so thats why i really like this one too. I love L'oreal's mascaras and this one havent dissapointed me too. I am using it almost everyday. Sadly i havent thought of using eyelash curler after applying ( cause i have really annoyingly straight lashes) thats why in the pictures you wouldnt able to see the differences like i wanted to show..

Önce 
Before


Sonra
After
Fiyatı 38-45 tl arasında değişiyor. En iyisi indirim zamanı almak, ben geçtiğimiz indirimde 20/21 tl gibi bir fiyata almıştım. L'oreal telescopic maskaram kadar vazgeçilmez olmasa da tekrar alabileceğim bir maskara. Uygulaması kolay ve her tarafa bulaşıp, topaklanma yapmaması hoşuma gitti.
Bu maskara hakkında söyleyeceklerim bu kadar. Sizin en sevdiğiniz, vazgeçemem dediğiniz maskaralar neler? L'oreal'in maskaraları hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle.
sevgiler
Price is 10/11 pounds, you can get it when its on sale like i did. I havent liked it like L'oreal telescopic( my love <3 ) but i would still think repurchasing it. You dont have to be carefully when you work with this mascara, it doesnt go everywhere, dries really quickly on your lashes and gives such a nice length.
Thats my thoughts about this mascara. Write me your favorite mascaras, and tell me what do you think of L'oreal's mascaras.
Have a nice day.
x
4 comments:

merve aydeniz

Uzatması oldukça güzelmiş ama Telescopic baş tacımız :) Gözlerin ne güzelmiş bu arada *.*

Tuğçe Ertürk

Tesekkurler Mervecim :-*
Telescopic basimizin taci, gonlumuzun sultani gercekten de :)

Pınar Selin

telescopicte kirpik dökme sorunu yaşıyor musun?

Tuğçe Ertürk

@Pınar hayir hic yasamadim, kullandigim hicbir maskarayla yasamadim bu durumu.
Telescopic en sevdigim maskara :)

Yorumlar