x Instagram

OOTD: Turkish Blues / OOTD: Turkish Blues

Merhaba! Eğer instagramdan beni takip ediyorsanız ( @morphineblues) bu elbiseyi Dresslily' den sipariş verdiğimi ve uzunca bir zamandır beklediğimi de biliyorsunuzdur. Ben sipariş verirken stok durumuna bakmadığımdan bu kadar sürdü.Stoğa girer girmez yolladılar ve gelmesi yaklaşık 10 gün sürdü. Flat rate shipping metodunu seçmiştim. Bu da kısaca bir bilgi olsun siteden alışveriş yapmak isteyen olursa :) 
Elbiseyi şuradan görebilirsiniz : tıktık 
Materyali gerçekten mükemmel, genelde bu tarz siteler, çin malı uyduruk kıyafetler üretiyor bu yüzden hem şaşırdım hem sevindim şansıma. Ayrıca ya ben kilo verdim ya da bedenlerde yine bir sıkıntı var, normalde S beden giyen bana bu s beden elbise büyük geldi, daralttırmak zorunda kaldım.
Hi everyone! If you are following me on instagram ( @morphineblues ) you will know i ordered this dress from Dresslily and was waiting for it to delever. I am quite surprised with the quality of the material, i am working on a job which made me learn a lot about fabrics n stuff. And mostly sites like this sends clothes with a really crappy material n quality. So i am very happy this dress made of such a good material and i also loved how its color is so lively <3
I dont know if i lose some weight or smt. but dress was kinda big for me( i ordered in size s) so had to get it done tighter to fit me.
You can find dress here: clickElbise: dresslily
cüzdan: pull n bear
yüzükler: bershka 
oje: flormar satin matte skyblue

Elbisenin motiflerini Türk motiflerine benzettim ben <3 Tam benim tarzım bir yaz elbisesi. Umarım mükemmel bir yaz geçiriyorsunuzdur.
Sevgiler

Dress: dresslily
bag: pull n bear
rings: bershka
nail polish: flormar satin matte skyblue

This is my kind of summer outfit.Hope you’re all having a great summer too!
x2 comments:

Gizem

Cüzdan yeni sezon mu acaba? Tüm kombine bayıldım!

Tuğçe Ertürk

@Gizem geçtiğimiz sonbahardan malesef :( Çok teşekkür ederim ^^

Yorumlar