x Instagram

Ağustos Favorileri / August Favorites


Herkese merhaba
Bu yaz nasıl geçti hiç anlamadım, bu yazıyı biraz hüzünle yazıyorum o yüzden. Ağustos ayında neleri severek kullanmışım bakalım.

Hi everyone!
I am  sad summer is gone already. Let's see what i've used up in August.
Öncelikle kesinlikle bir far insanı olmadığımı bilmenizi istiyorum, far sürmeye üşeniyorum. Son zamanlarda bu durumu değiştirmek istediğimden kendimi biraz zorladım ve çokça Mua' nın heaven and earth paletini kullandım. Bu palet Naked paletin dupe' u olarak gösteriliyor, ben tüm renklerini çok pigmentli ve başarılı buluyorum ve toprak renklerini çalışılması en kolay renkler olarak görüyorum. Benim gibi pek far sürmeyen biriyseniz bile bu paleti bence koleksiyonunuzda bulundurmalısınız.
First you must know i am not an eyeshadow liking person. I feel really lazy to apply it but i wanted to change that side of me this month. That's why i've used this palette by Mua. Its called heaven and earth palette. Dupe of Naked. I think pigmentation and colors are beautiful. And if you are someone like me who use eyeshadow rarely like me, you should have this palette in case of emergency :)


Bebe marka bu deodarantı hergün kullandım ve bitirdim. Kokusu ve koruyuculuğu mükemmeldi. Almanya' ya gidersem veya yine bir yakınım giderse kesinlikle tekrar aldıracağım.
Prada infusion d'iris benim yıllardır istediğim bir kokuydu, ağustos boyunca da en çok kullandığım parfümüm oldu. Ben unisex bir koku olduğunu düşünüyorum. Ferah, temiz ve çarpıcı.
Avon' un bu allık fırçasını Real Techniques' in allık fırçasından daha çok seviyorum desem ne dersiniz? Açılı olması ve RT' nin fırçası gibi dev boyutta olmaması allık uygulamasını da kolaylaştırıyor.
This deo by Bebe was great, had such a lovely smell.
What will you say if i admit i like this Avon angled blush brush more then Real Techniques blush brush? I find RT blush brush too big for my face but this avon brush is in a great size.
Infusion d'iris by Prada was what i used most of this month. I think its an unisex smell, fresh, clean and intense. Dirty works body butter vanilya , nemlendirmesi markanın diğer body butterları gibi başarılı. Vanilya kokusu ise tüm vanilya severlerin beğeneceği ölçüde. 
Rossmann' dan bittikçe tekrar tekrar aldığım bu ağız spreyinden niye daha önce bahsetmedim bilmiyorum. Bence tüm makyajın yanında dişlerimizin beyazlığı ve nefesimizin ferahlığı çok daha büyük rol oynuyor. Dışarıda birşeyler yiyip içtiğimizde ben diş fırçalayamamaktan çok rahatsız oluyorum o yüzden bunu yanımdan ayırmıyorum.Her ne kadar  kullanırken kendimi çocuklar duymasından ki şu karadenizli çapkın karakter gibi hissettirse de :D Sürekli çıkarıp çıkarıp ağız spreyi sıkardı..
Vanilla body butter by Dirty works. If you like smell of vanilla, you will definetly love smell of this body butter. It gives such a great moisturisation too.Perlodent mouth sprey by Rossmann. I dont know why i never included this or write about it on my blog before. Its such a refreshing and handy thing. I hate not being able to brush my teeth when i have a drink or food outside so this saves my life.


L'oreal maskaralarla yaşadığım aşkı duymayan kaldı mı bilmiyorum. Hatta Volume million lashes hakkında detaylı bir yazıda şurada yazmıştım: tıktık
Kısacası bayılarak kullandım kendisini bu ay.
NYC lavender cupcake benim canım arkadaşım Ece' nin tavsiyesi ile aldığım bir ojeydi ve tüm ay neredeyse sadece bu ojeyi kullandım, renk o kadar güzelki defalarca tanıdığım, tanımadığım insanlar ojemin marka ve numarasını sordular. Bir göz atın derim bu renge.
Son olarak ise Benefit' in stay flawless primerı. Bu primerı almadan önce hem çok kötü hemde çok iyi şeyler okumuştum. Ben kendisinden çok memnun kaldım ama kesinlikle mağazada deneyin, üstüne makyajınızı da geçin ve tüm gün test edin. Kimileri bunu kullandıktan sonra makyajlarının yüzlerinden kaydığından bahsetmiş. Bende böyle bir problem olmadı tersi, yazın sıcağında, özellikle de işte tüm gün makyajımı mükemmel bir şekilde tuttu. Sanırım cilt tipiyle alakalı bir durum.
I love mascaras by L'oreal. And this is my latest love from L'oreal. Here you can find a full review about it : click
Nyc lavender cupcake nail polish has such a lovely color. I've never got asked by strangers about what nail polish i am wearing. But everytime i wear this on my nails, people compliment on color and want to know what nail polish it is. I highly recommend you to try this. :)
Stay flawless by benefit. This especially saved me on hot days at work. My makeup stayed perfectly on my face all day long. But i read some bad reviews about it too, so i recommend you to test it on your face for a day before purchase it.

Geçtiğimiz aya ait tüm favorilerim bu şekilde. Umarım okuması eğlenceli bir yazı olmuştur. Yaz bitti diye o kadar üzülüyorum ki.. Aslında sonbahar insanı olmama, yağmuru sevmeme rağmen bu yaz hiç geçmesin istedim. Sizler en çok neyi özleyeceksiniz geçtiğimiz yaz hakkında? :)
sevgiler

Hope you enjoyed reading my august favorites. I still can't believe summer is gone lol Even tho. i am autumn girl , can't help feeling sad about it. What will you miss most from summer? 
have a great day!
x2 comments:

makyajlı kareler

Mua palet cok kullanışlı gerçekten bende bu yaz hep mua paletimi kullandim diyebilirim

Gabrielle Crystal ℛoseℬonniee

Nice ! :)

Yorumlar