x Instagram

Sonbahara hazır mıyız? / Are you ready for autumn?


https://www.flickr.com/photos/petitvik/6305898600/

Hello ! Summer ended even we hate to admit. But are we ready for autumn? In this post i will talk about things we will need for autumn and some of them remind you autumn has its own beauty too!
Merhaba! Her ne kadar kabullenmeyi istemesekte yazın bittiği bir gerçek. Peki sonbahara hazır mıyız? Bugün sonbaharda bize lazım olacak şeylerden bahsedeceğim. Bir kısmı sonbaharında kendine göre bir güzelliği olduğunu size hatırlatacak diye umuyorum. :)

Ben sonbaharı seven bir insanım. Tüm o renkler, yaprakların dökülmesi, havanın yumuşaması, yağmur bayıldığım şeyler. Ayrıca çay,kitap okuma ve battaniye üçlüsü favori hobilerimden.
I love autumun. All those gorgeous colors, softer weather and rain..Reading under blanket with a cup of tea is one of my favorite hobby. lol


 Sonbahar diyince aklıma bordo ve kahve tonlarında koyu rujlar geliyor ve elbette yine koyu renklerde ojeler.

Autumun means dark lips to me such as bordeaux, dark red, purple and brown. And dark nails too of course!

Sonrasında sezon finali vermiş dizilerimiz yeniden başlıyor demek. Winchester kardeşleri ve Castiel'i çok özledik değil mi? :D Supernatural, Castle ve diğerleri  
Our favorite tv shows starts again! Hello Winchester brothers, we've missed you! lol Supernatural, Castle and more

Hırkasız ve ve büyük çay/ kahve kupasız bir sonbahar düşünebiliyor musunuz?
 Elbette şemsiye ve botlarımızı da unutamayız. Özellikle bir bot delisi olan ben tekrar bot giyebileceğim için çok heyecanlanıyorum!
Cardigans and big cups for tea and coffee are must haves too. And of course carrying an umbrella all the time. I am so excited about start wearing boots again. They are def. my favorite type of shoes!
Artık şortlar dolaba giriyor ve üç aydır yarı çıplak gezen bacaklarımız uzun pantolanlarla tekrar sarıp sarmalanıyor.
3 months of being half naked , i dont know how our legs will feel all covered up again. Hello long trousers.


Yeni bir cilt bakım rutini oluşturuluyor. Çünkü yazın cildimizin ihtiyaçları farklıyken sonbaharda çok daha fazla neme ihtiyaç duyuyoruz ve güneşin etkisinde kalmış cildimiz çoğu zaman sonbaharda toparlanmaya çalışıyor. Sadece yüzümüz değil vucüdumuza da daha çok özen göstermeliyiz, gelsin body butterlar, vucüt kremleri...Ben body shop'tan alacağım bu sene kendilerini, yeni serileri ile resmen aşk yaşıyorum çünkü: wild argan oil
And of course a new skincare routine. Our skin will need more mousturizing. Not only our face but our body too. We will need more body butters and body lotions. I will get them from Body shop this year, have i told you how much i love their new serie: Wild argan oil!?


Yeni sezon demek yeni alışverişler demek, soran olursa sırf ihtiyaçtan ama :D
And new season always means shopping. Yeah , cause we always need! more stuff and dont have anything to wear! lol
Sonbahar ihtiyaçlarım ve benim aklıma gelenler böyle. Sizlerin aklına neler geliyor? Sonbaharın en sevdiğiniz yönü ne yorumlarınıza eklemeyi unutmayın.
sevgiler
Tell me what you love about autumun. And please add your comments what will you buy for autumun? what is your shopping/ wish list. 
lots of love
x2 comments:

alice

yaza aşık biri olarak çok üzülsem de kaçış olmadığı için güzel yönlerini görmeye çalışıyorum.. bordo ruj sürebilicem sonunda! :)

Tuğçe Ertürk

En guzeli zaten guzel yanlarini gormeye calismak soylenmek yerine ^^ Bordo rujlar candır :)

Yorumlar