x Instagram

Bitenler / Empties


Merhaba! Ben yine birşeyler bitirmeyi başardım ve artık bitenler kutum daha fazla ürün almadığı için yazısını yazıp, çöplerden kurtulayım istedim.
Hello! Finally finished some more products and since i hate collecting empty stuff, i couldnt wait to wait longer to write about them.
Listerine tekrar alacağım bir ürün ama bu sefer daha az yakan bir versiyonunu almak istiyorum :D Etkisi mükemmel ama biraz fazla yakıyor. 
I will buy Listerine again but a different one, cause this one burns my mouth too much! lol


Zamanında 2 adet alarak stoklamıştım, stoklarım bitti ve Lush ülkemizi terketti. Tekrar döneceklermiş ama ne zaman olur bilemiyorum. Umarım bu sefer önceden yaptıkları yanlışları tekrarlamazlar. Let the good times roll en sevdiğim yüz temizleyici ve her zamanda öyle kalacak..
This is definetly my all time favorite face cleanser! Sadly we cant buy Lush anymore in here cause they closed their shops here after being unsuccesful.. Blaming their not educated shop workers and how they picked such wrong places to open a shop!. Very sad..Bebe markasını ne kadar sevdiğimi ve hiç olmazsa Rossmann' ın artık Türkiye'ye getirmesini istediğimi biliyorsunuz. Bu yüz jelinin kokusu ve temizlemesi hoşuma gitti, devrim açan bir ürün olmasa da yüze zarar vermeden işini yapıyordu. Deodoranta gelince Türkiye'de bulabilsem sonsuza kadar kullanacağım deodorant olurdu kendisi. Çok ama çok sevdim. Kokusu da deodoranttan çok bir parfüm gibiydi.

You probably know already how much i love this brand Bebe.. Face washgel wasnt too impressive but still does the work and has a lovely smell. But the deodorant was amazing! If i could find this deo at our local shop, i wouldnt buy anything else rest of my life lol


Rimmel markasıın en sevdiğim ürünleri kesinlikle bu rujlar. Drugstore olarak en kalıcı rujlar bence. Yemek yiyip, birşeyler içtiğimde hala dudaklarımda rujun kalması çok hoş, yalnız arkasındaki balm kısmını kullanmayı unutmamak lazım, yoksa dudaklarınızı biraz kurutabiliyor.
Essence 'in bu ojelerini bir süre kullandıktan sonra unutmuşum haliyle kurumuşlar. Mavi olan walk on air, diğer renk ise where is the party. 
I think the best long lasting drugstore lipsticks are these by Rimmel London. It stays on your lips even if you eat or drink smt. But do not forget to apply the balm after otherwise it can be little drying.
I kinda forget using these nail polish after a few times i applied.So they dried out.. Blue one was walk on air and other one is where is the party.


Dove besleyici el ve vücut kremi. Bir süre önce ellerim anormal derecede kurumaya başlamıştı, o zaman bu kremi almıştım ve iyi gelmişti. Ellerim artık kurumuyor ama yine de bu kreme devam edeyim dedim. Yalnız farkettim ki artık kremi sürmediğim zaman vücudum ve ellerim kuruyor. Kremi tamamen kestim bir süre sonra kendine geldi yine cildim. Yani bir nevi bağımlı yapıyor kendine ürün. Bence rezalet bir durum, bir daha da dove krem falan almam. Normalde de vücut kremi sürekli kullanıyorum hiçbiri bir gün kullanmaya ara verdiğimde cildimde bu etkiyi yapmadı.
For some reason my hands were getting dry so much thats why i got this cream by Dove, then my hands became normal again. But i still wanted to use this products so i used on my skin and hands, but realized if i skip using it one day my skin get dry incredible badly, so product made my skin addict to it. I stop using it completely and after a week my sking get back to normal again. This kind of thing never happened to me with other body lotio and stuff. Its so bad, and i dont think i will get a lotion from Dove again.

Dev şişesini çantada taşımak zor olunca birde ufak boy Batiste kuru şampuan edinmiştim, kendisi annemin ve benim sayemde bitti. Gerçekten çok kullanışlı  ve güzel bir ürün, tekrar kesinlikle alacağım.
Since i wouldnt carry the big batiste sprey on my bag, i got a mini size of it which is finished now by me n my mom. Its such a great dry shampoo, even i wash my hair almost everyday i like the volume it gives! I will repurchase it definetly.

Hepsi bu kadar, siz neler bitirdiniz son zamanlarda? Lush olayına hala çok üzülüyorum var mı bu konuda yeni bilgisi olanlar? Ne zaman Türkiye pazarına geri dönecekler vs diye , yorumlarınıza ekleyip beni de bilgilendirirseniz sevinirim. :)
sevgiler
That' s all. What have you finished recently? Please add your comments and have a nice day!
x0 comments:

Yorumlar