x Instagram

Maybelline Master Precise Jungle Green İnceleme / Maybelline Master Precise Jungle Green Review


Herkese merhaba. Bugün en sevdiğim eyeliner' ın renkli versiyonu hakkında yazıyorum. Geçtiğimiz hafta 2 blogger arkadaşım sevgili Ece tıktık ve Begüm tıktık ile buluşmamızdan dönerken ufak bir alışveriş yaptım. ( O günkü maceralarımızın resimleri ve ayrıntıları ayrı bir yazı olarak gelecek) aldıklarımdan beni en çok heyecanlandıran bu eyeliner oldu. Bu renkli serisinin yeni geldiğini düşünüyorum çünkü Maybelline raflarında daha önce mutlaka görmüş olurdum. Komik olan ise bu ürünü almadan bir gün önce kendi kendime nasıl olurda bu kadar pratik bir ürünün renkli versiyonlarını üretmezler diye düşünmüş ve üzülmüştüm :D Görür görmez yeşili aldım. Mavi rengide vardı ama ben göz rengime mavi makyajları yakıştırmadığımdan onu tercih etmedim.

Hello! Last week i've met with my two lovely blogger friend Ece and Begüm. I will write that day's details and adventures on another post. I've  purchaised this eyeliner on that day. Funny thing is i was thinking why maybelline havent done my fav. eyeliner's colorful versions. You can imagine how i get excited when i see this on the store after that lol. There was a blue version too but since i dont like blue eye makeup on me, i got the gree one.
Bu eyeliner' ın fırçasına bayılıyorum. İsterseniz incecik isterseniz kalın bir eyeliner çekmenizi kolaylaştırıyor. Yeşilin tonu da çok hoşuma gitti. Bir de beceriksizce durşunu resimlemeye çalıştım, her zaman dediğim gibi makyaj resimlemekte gerçekten beceriksizim, idare edin lütfen :D

I really love its brush. U can easily create a thin line or a thick one with this. Also i tried! to photograph how it looks on my eyes, but like i always say, i really suck at photographing make up lol so please bear with me.
Ben sabredemeyip indirimsiz, 18.90 tl gibi bir fiyata aldım, sizler her zamanki Gratis indirimlerini bekleyip çok daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Renkli, sürümü kolay ve pratik eyelier arayışındaysanız Maybelline'in bu serisine muhakkak göz atın derim. Sizin favori renkli eyelinerınız hangisi yorumlarınızda bahsederseniz sevinirim, şu sıralar renkli eyeliner olayına takmış durumdayım, başka ürünleri de denemek isterim :)
Bugünlük bu kadar, herkese mutlu bir hafta ve sendromsuz bir pazartesi dilerim :)
sevgiler

You can always wait for sales to get this but since i wasnt patient i got this 18.90 tl. If you are looking for a colorful and easy to apply eyeliner, you should check this serie by Maybelline. That's all for today. Let me know what you think of these if u've tried them before or if you have another favorite colorful eyeliner.
Have a great day!
x0 comments:

Yorumlar