x Instagram

The Body Shop Wild Argan Oil Vücut Losyonu / The Body Shop Wild Argan Oil Body Lotion


Merhaba! İkinci şişemin neredeyse sonuna gelirken, bu kadar sevdiğim bir ürünün hala yazısını yazmamış olduğumu farkettim. Vücut losyonu sürme olayı hep atladığım, üşendiğim ve hatta tiksindiğim bir durum olmuştur. Bir krem hemen emilmiyorsa nedense inanılmaz iğreniyorum, hemen yıkayıp çıkarmak istiyorum.

Hello! After almost finishing my second bottle of this, realized i still havent write a review about it! I always skip putting body lotion on my skin, finding it so bothersome and in some cases ( where lotion doesnt absorb quick enough) disgusting. This was all before where i start using this one.Ben bu seriyi, en sevdiğim youtuber olan Beautycrush Sammy' den duyup aldım. Kokusundan bahsederken videosunda adeta kendinden geçince, inanılmaz meraklandım. Erkek arkadaşımla body shop'a gittiğimizde ilk o denedi kokusunu ve aynen kendinden geçti :D En sonunda şişeyi elinden alıp bende koklayabildiğimde anladım ki konuşulduğu kadar inanılmaz bir kokuymuş. Tabi zevkler değişebiliyor ama beğenmeyene henüz denk gelmedim. Serinin bir sürü başka ürünü de var, açıkçası saçlarıma düzenli kullandığım Urban care argan yağı bittiğinde bu serinin yağını alıp denemek istiyorum, ayrıca duş jelini de almayı istiyorum. 3 al 2 öde kampanyasında alacağım 3lü belli yani.

I first heard about this from my fav. youtuber ever Sammy aka Beautycrush . Especially the way she talks about the smell of this made me go and try it. We went to store with my bf and he grabbed the bottle before me, n smelled it. I never saw that kind of face he made after smelling smt. Lol so i finally grabbed bottle from his hands, and oh my, the smell. It smells heavenly! I also wanna try their oil for hair after i finish my current argan oil by Urbancare. I am planning to get body shower from this serie as well.


Kokuyu bir kenara bırakıp, gelelim vücut losyonu olarak değerlendirmesine: Nemlendirmesi harika, kışları özellikle dirseklerim çok kururken bu ürün sayesinde öyle bir sorunum kalmadı ve kremin emilmesi de çok hızlı. Başlığı sola döndürünce kilitlenebiliyor. Gerçekten durup düşünüyorum ve aklıma kötü diyebileceğim hiçbir şey gelmiyor ürünle ilgili. Belki fiyatı diyebiliriz ama 250ml lik bu şişe 29.90 tl. Gerçi uzun zaman yetiyor.

Let's skip the heavenly smell and and talk about how good this is as a body lotion. I love! how quickly skin absorbs it and after i start using it i never had any problems on my elbows where always tend to being dry on winter time. Packaging also smart, you can lock it by turning the cap to left. I really can't think any bad things i can say about this product.


Bir vücut losyonu arayışındaysanız, bu ürünü bir deneyin. Ya da 3 al 2 öde kampanyalarında alacak 3. bir ürün bulamadığınızda ( bana hep olur) bunu atın poşetinize, sonrasında vazgeçemeden tekrar tekrar alacağınız bir ürün olacak zaten.
Bu serinin başka ürünlerinden kullananız oldu mu? Kokuları hakkında siz ne düşünüyorsunuz yazarsanız sevinirim. :)
sevgiler
If you are looking for a body lotion,or if you couldnt decide what to get on Body shop's usual sale like get 3 pay 2. Add this beauty to your bag, you wont regret, and you will keep getting it again and again. :)
Anyone used other stuff from this serie? What do you think of the smell? Let me know and have a great day!
x0 comments:

Yorumlar