x Instagram

Bitenler / Empties


Merhabalar! Bir başka bitenler yazısı ile karşınızdayım. Ben bitenler yazılarını okumayı pek sevmiyorum ama en çok istenen yazılardan olduğu içinde sizler için yazmaya devam ediyorum. Gelelim ürünlere:

Hi! I am here with another empties post. Personally i really don't like reading empties posts but its one of the most requested one, that's why i am writing these for you :) Lets start:


Elimdeki tüm Bebe makyaj mendilleri bitmiş bulunuyor böylece. Defalarca yazdım bunlar hakkında, piyasadaki en kaliteli mendiller olduğunu düşünüyorum, keşke artık ülkemize de gelse de alsak.. Rossmann etkinliğinde Bebe markasının niye Tr' ye getirilmediğini sordum, yasal olarak sıkıntılar yaşadıklarını söylediler, yani aslında onlarda getirmeyi istiyormuş..
I talk about these bebe makeup remover tissues before, they are definetly my favorites! 


Again i've finished my another favorite which is John Frieda shampoo. I've write about it on my haircare routine, here
Bir başka favorimi daha bitirdim: John Frieda şampuan, detaylı olarak saç bakım rutinim yazında bahsetmiştim kendisinden, şuradan okuyabilirsiniz.

Garnier makyaj temizleme suyu gayet güzel makyaj çıkarıyor ve 400ml ürün size çok uzun bir zaman yetiyor, ben sadece göz makyajımı çıkarırken kullandım. Şu sıralar Shiseido yağ ile çıkarıyorum makyajımı ve çok memnunum kendisinden o yüzden tekrar bu tarz bir temizleyiciye dönmem sanırım, ama dönersem tercihim Garnier olur.
The body shop camomile göz makyaj temizleyicisi tester boy. Bunu tam bitirmedim, blogger arkadaşım Ece' ye vermeyi düşünüyorum birde onun denemesi için. Göz kapaklarınız yağlıysa belki sevebilirsiniz, benim normal ve inanılmaz kuruttu, ayrıca pamuğa koyduğunuzda o kadar çabuk emiliyor ki.. Çok sinir bozucu. İyi ki büyük boy almamışım, içeriğini de pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim.
Garnier makeup remower is actually really good and you got so much product! But i am using oil kind of removers recently thats why i dont think i will repurchase this one again. 
Body shop camomile eye makeup remover. Oh how much i hate this one!! I am so glad that i didnt buy big version of this. It might be good for people who have oily eyelids.. It dried my eyelids so much, also when you pour it to cotton pad, it dissapears so easily!! I hate it.. lol
I dont think it removes makeup nicely too also i didnt like ingridents on this one..

 This is old version of vanilla body mist from TBS.. I really dont think it smells same as the new version, now i only have 1 bottle left of this which makes me sad.. Oh well :)

Bunu hatırlar mısınız bilmem ama TBS' nin eski vanilyalı vücut spreyi. Şimdi sadece son 1 tane kaldı bende.. Yeni versiyonunun aynı kokmadığını düşünüyorum ve üzülüyorum.. I don't get any nail polish remover other than this one anymore. It is really great, especially removing dark colors!
I completely forgot about this cream lol Used to be one of my fav. but yeah  it gone bad now.. Even tho. ingridients looks so good and it looks like a organic, nice product when you look closely you realize there are really not very good a few ones there which makes the cream like any others out there.. Its vegan which is a plus..
Benrinin asetonlarını çok seviyorum, şunun dışında başka almıyorum artık. Özellikle koyu renkleri çok güzel temizliyor.
Bu krem en sevdiklerimdendi bir zamanlar, organik gibi görünse de içeriğine biraz daha dikkatli bakınca o kadar da iyi olmadığını farkediyorsunuz. Vegan olması bir artı, tekrar almayacağım bir krem.


Clarie' s lip gloss bitirmeyi başardığım ilk lipgloss olarak tarihe geçiyor! Kapları bana topshop makyaj ürünlerini hatırlatıyor, gayet sevimli ve hoş kokulu. Beğendiğim bir renk olursa bu markadan tekrar lipgloss alabilirim.
Gelelim note coral sun lipgloss' a . Bu ürün Rossmann mağazalarının açılışına gittiğimizde hediye edildi, önce onu belirteyim. Ojelerini çok sevdiğim bu markanın rujlarını merak ettiğimden çok sevinmiştim. Ama ertesi gün uyguladığımda hemen silmek zorunda kaldım. Uygulayınca o kadar mide bulandırıcı kokuyor ki.. Daha önce hiçbir üründe böyle birşey yaşamadım, acaba benimkinde mi bir bozukluk var anlamadım.. Sanırım tekrar cesaret edip almayacağım lipglosslarından. Yapısı hoşuma gitti, kesinlikle yapış yapış değil ayrıca aplikatörü çok hoş. 
Clarie' s lipgloss is the first lipgloss which i've managed to finish ! lol Its packaging looks very similar to Topshop ones i believe.
I really love nail polishes from Note and was curious about their makeup too.. So when i was gifted this one of the blogger event i got really excited.. But when i tried it the next day, so dissapointed! It smells horrible! I had to remove it after applying cause made my stomache so bad. Maybe my product went bad but i really dont have courage to try another one from them anymore lol I like its applicator also product is not sticky which is great when it comes to lipglosses, so if you can stand to smell, you might try this one, cause they actually have gorgeous colors..

Hepsi bu kadar bitirdiklerimin, herkese güzel bir hafta dilerim.
sevgiler
That's everything i've managed to finish, wish you all a great week!
xx2 comments:

Siri Yaşam

TBS nin göz temizleyicisinin cildi kuruttuğunu bilmiyordum. Öğrenmem iyi oldu. Bilgi için çok teşekkürler derken sana da gelsin yeniler :))

viva makyaj

John Friedan in bu serisi benimde favorim :D gelsin yeniler ;D

Yorumlar