x Instagram

The body shop wild argan oil review / The body shop argan oil serisi


Konu kendini şımartmak ve güzel kokulara bürünmek olunca TBS hep favorim olmuştur. Bu seriyle tanışmam ise vucüt losyonuu sayesinde oldu. Kaç şişe bitirdim hatırlamıyorum ama kokusu ve nemlendirmesine hayran kaldım. Bu yüzdendir ki ilk indirimde scrubı ve duş jelini aldım.

When it comes to pamper myself and smell heavenly, my number one brand for that is TBS! I love what they did with wild argan oil as well. 
Its not a secret my love for their body lotion from this collection. I wrote a full review here: click
On latest sale i purchased shower gel, rough scrub and using them religiously since then.
I am little dissapointed with the shower gel because if you use it alone, the smell wouldnt linger more then 10 mins on ur skin. So u need to use the body lotion afterwards. 250 ml  £4.00
 Vucüt losyonu için ayrıntılı bir yazı zaten yazmıştım. Buradan okuyabilirsiniz. tıktık
 Duş jeli beni biraz hayal kırıklığına uğrattı, sadece bunu kullandığınızda duş sonrası koku 5-10 dakikada uçup kayboluyor, kokuyu korumak için kesinlikle duş jelini ya da kremini uygulamanız gerekli. 250 ml 20 tl

But the rough scrub is such a catch! It exfoaliate gently so don't let the name 'rough scrub' scare you. But what i love the most about it that the feeling afterwards. So moustirized n smells heavenly. At first i was confused why my skin feels so moustired when i just scrubed the hell of it lol. You will love that feeling too ^^ Plus just a small amount is enough for your whole body, so you will be able to use it for a long time. 200 ml £13.00
 You can check n get the rest of the collection from here: tadaa


 Vucüt scrubı ise harika bir ürün. Srucbtan beklediğiniz tüm işleri yapıyor, hemde nazikçe. Ve uygulama  sonrası farkettim ki, cildim sanki vucüt kremi de sürmüşüm gibi nemli ve mis gibi kokuyor. İlk kullandığımda çok şaşırmıştım, nasıl oluyorda deli gibi scrubladığım cilt sanki kremlemişim gibi nemlendirilmiş bir his veriyor diye. Eminim sizde bu hissi çok seveceksiniz. Seriden sadece bir ürün alacaksanız tercihiniz bu scrub olmalı. 200 ml 45 tl. Şunu da söylemeliyim ki, ufacık bir miktar bile tüm vucüdunuza yetiyor, verimli bir ürün. 
  Seride başka neler var incelemek için The body shop' un türkiye sayfasına göz atabilirsiniz: tıktık 


Which tbs collection is your all time favorite? Have you tried anything from wild argan oil collection, if yes let me know on your comments please.
wish you all a great summer day!
xx
Sizin kokusuyla vazgeçilmezin olmuş tbs seriniz hangisi? Wild argan serisinden siz neler denediniz? Ne sıklıla scrub yapıyorsunuz? Özellikle yaz aylarında yapmamızın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Yorum bırakmayı unutmayın.
Sevgiler1 comments:

Jenny

The Body Shop has some wonderful products. I've never tried this particular product from them, but I do LOVE their Vitamin C range!

Yorumlar